Ambasadoriai

„Mokausi IlIc klasėje. Man labai patinka sportas, kelionės, išėjimas iš savo komforto zonos. Prisijungiau prie šio projekto, nes noriu daugiau sužinoti apie Europos Sąjungą ir tuo pačiu supažindinti kitus su ES suteikiamomis galimybėmis ir ypatumais.”

Lukas Skučas

„Sveiki, esu III klasės mokinė. Mėgaujuosi menu, gamta bei pilnaverčiais pokalbiais. Dalyvauti MEPA projekte paskatino noras save išbandyti ir praplėst žinias apie Europos Sąjunga. Mano tikslas būnant jaunąja ambasadore yra tapti aktyvia Europos Sąjungos piliete ir įgyti kuo daugiau naudingos patirties.”

-Ignė Brudniūtė

„Mokausi IIIa klasėje. Man yra 17 metų. Labai daug domiuosi investicijomis, pardavimais bei sportu. Taip pat esu Lietuvos socialdemokratų jaunimo sąjungos narys. Prisijungiau prie šio projekto norėdamas patobulinti savo žinias apie ES bei EP. Taip pat noriu skatinti ir kitus plėsti žinias susijusias su ES ir EP.”

-Augustas Čepkevičius

„Man 16 metų. Sakyčiau, esu charizmatiška ir ekstrovertiška, mėgstu užsiimti įvairiausia veikla, bet pagrindinį dėmesį skiriu mokslam, muzikai bei pasaulio naujienoms. Todėl prisijungiau prie MEPA projekto, kad galėčiau šviesti kitus apie ES ir Europos aktualijas.”

-Elžbieta Pilipavičiūtė

„Mokausi IIIc klasėje. Manau, kad esu rami asmenybė, kuri mėgsta keliauti, sportuoti bei atrasti naujus įspūdžius. Prisijungiau prie MEPA komandos su tikslu išbandandyti savo jėgas bendradarbiaujant su kitais ir gilintis į Europos Sąjungos veiklą.”

-Domas Ignatavičius

”Mokausi IVc klasėje. Esu komunikabili, man labai patinka vesti renginius, paskaitas, laidas. Taip pat esu baigusi dailę Birštono meno mokykloje ir manau, kad šiuos savo įgūdžius galiu puikiai pritaikyti šiame „MEPA“ projekte. Prisijungiau prie šio projekto norėdama daugiau sužinoti apie ES bei išbandyti save įvairiose srityse.”

-Felicija Kuliešaitė

Ekonomikos mokytoja