Ambasadoriai

Lukas, IIIa klasė. Pomėgiai: piešimas, dainavimas, vaidinimas teatre. Mane domina Europos ir Lietuvos ateitis ir noriu išsamiau susipažinti su Europos Sąjunga ir jos ypatumais.

-Lukas Barkauskas

Aš esu Gabrielė Viltė. Man – septyniolika metų, mokausi IIa gimnazijos klasėje. Mėgstu skaityti, žiūrėti filmus, mėgstu kasdien sužinoti ką nors nauja. Į MEPA įstojau su tikslu plėsti savo akiratį bei žinias apie Europos parlamentinę demokratiją, domiuosi ES ir noriu tapti aktyvesne savo šalies ir ES piliete.

-Gabrielė Viltė Mickevičiūtė

Aš esu Karolis iš IIa, esu charizmatiškas, bendraujantis, padedantis jaunuolis. Šiame projekte nusprendžiau dalyvauti, nes ES suteikia labai daug galimybių, tačiau daugelis apie jas nieko nežino, todėl mano tikslas būnant jaunuoju ambasadoriumi supažindinti visus su ES.

-Karolis Pūkas

Esu Ieva. Man 16 metų, mokausi Prienų „Žiburio“ gimnazijoje IIa klasėje. Domiuosi fotografija bei mėgstu šokti. Į MEPA įstojau, nes noriu daugiau sužinoti apie ES ir Europos aktualijas.

-Ieva Struckaitė

“Aš Emilija iš IIId kl. Mano pomėgiai: keliauti, būti gamtoje, dainuoti su choru. Kodėl dalyvauju projekte? Noriu kitus supažindinti ir paskatinti domėtis Europos Sąjungos aktualijomis ir tapti aktyviais savo šalies ir ES piliečiais.

-Emilija Butkevičiūtė

Aš esu Nojus. Man 17 metų. Mokausi IIa gimnazijos klasėje. Mėgstu dirbti kompiuteriu ir mėgstu informacines technologijas. Į MEPA įstojau, nes noriu supažindinti jaunimą su ES aktualijomis, skatinti labiau domėtis EP vaidmeniu Europos demokratijoje.

-Nojus Laukevičius

Esu Austėja iš Prienų „Žiburio“ gimnazijos IIa klasės. Pomėgiai: dainuoju, piešiu, šoku tautinius šokius, groju fortepijonu, mėgstu vesti įvairius renginius. Dalyvauju šiame projekte, nes noriu labiau pažinti save, kaip europietę, dalyvauti veiklose, kurios šviečia mus, moksleivius, apie ES veiklas, jos tikslus ir prisidėti prie šio projekto tikslo ir nešamos žinutės garsinimo!

-Austėja Suchockaitė

“Esu Ugnė, mokausi IIa klasėje, man šešiolika metų. Mėgstu sportuoti, užsiimti videografija bei fotografija. Įstojau į MEPA, nes manau, kad kiekvienas jaunas žmogus turėtų domėtis ES, taip pat prisidėti prie kovos su socialine atskirtimi ir diskriminacija.“

Ugnė Jakinevičiūtė

Ekonomikos mokytoja

Laima Raudonikienė