Konferencija „EFEKT2020“

2020-02-28

Šių dienų švietimo sistema susiduria su skirtingais iššūkiais. Kyla daugybė klausimų, kaip išugdyti XXI amžiui reikalingų kompetencijų turintį jauną žmogų, kaip paruošti jaunuolius aktyviai įsitraukti į visuomenėje vykstančius procesus, kaip juos įtraukti į darbo rinką bei motyvuoti kurti Lietuvai. Lietuvos Junior Achievement kartu ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu kviečia mokytojus, mokyklų vadovus susitikti metinėje konferencijoje „EFEKT2020“, kurioje dalyviai gilina savo žinias ir dalijasi patirtimi. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius teigia, kad šiuolaikinis mokytojas gali būti mokinio patarėjas, bičiulis, kartu ieškantis atsakymų, kartu užduodantis klausimus, kartu skatinantis kritinį mąstymą, vaizduotę ir kūrybiškumą. Šiais metais vasario mėn. 18 d. konferencijoje dalyvavo Prienų „Žiburio“ gimnazijos ekonomikos mokytoja Laima Raudonikienė bei gimnazijos prezidentas II a kl. mokinys Andrius Grumadas. Informatyvius pranešimus konferencijoje skaitė Kotryna Tamoševičienė, Lietuvos banko Makroekonomikos ir prognozavimo skyriaus vadovė, Linas Kojala, Rytų Europos studijų centro direktorius, Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, prof. dr. Nerijus Pačėsa, Erudito licėjaus įkūrėjas ir vadovas, ir kt. įdomūs žmonės, daug pasiekę savo srityse.

Andrius Grumadas, II a kl. mok.