Pamoka apie Europos Sąjungą

Kovo 19 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijos MEPA komandos nariai Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje pristatė „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ projektą. MEPA nariai supažindino su Europos Sąjungos, Europos Parlamento veiklomis ir kaip šios institucijos veikia mūsų gyvenimus. Mokiniai pasidalino informacija apie Europos Sąjungos istoriją, institucijų veiklą bei svarbiausius sprendimus ir jų įtaką kasdieniniam gyvenimui. Aptarėme Europos Sąjungos narystės privalumus, skatinant mokinius domėtis tarptautiniu bendradarbiavimu ir pilietiniu dalyvavimu. Šios diskusijos suteikė jaunimui įžvalgumo ir galimybę suprasti, kaip jie gali prisidėti prie Europos Sąjungos kūrimo ir tobulėjimo ateityje. Dėkojame už šiltą priėmimą ir diskusiją su progimnazijos bendruomene.

-MEPA komanda