Protmūšis, skirtas Europos dienai

Gegužės 11 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijos MEPA jaunieji ambasadoriai Nojus Laukevičius ir Austėja Suchockaitė klasės valandėlių metu surengė I-ų gimnazijos klasių protmūšį, skirtą Europos dienai paminėti. II – IV kl. gimnazistams klasės valandėlių metu buvo rekomenduota pasižiūrėti ir aptarti Europos Parlamento ir Europos kino akademijos apdovanojimui nominuotą filmą „Kristaus kūnas“.
Protų mūšio metu mokiniai pasitikrino žinias apie Europos Sąjungą bei Europos Parlamentą, parodė puikias pilietiškumo žinias, įrodė, kad moka mąstyti kritiškai.
Žaismingas žinių tikrinimas naudojant ,,Quizizz“, atnešė pergalę daugiausiai žinių turintiems dalyviams. Sveikiname geriausiai pasirodžiusius gimnazistus:

Zujus Deividas (I b) – 100%,
Mažeika Ernestas (I d) – 100%,
Škėrys Dominykas (I b) – 93%.

Gabrielė Viltė Mickevičiūtė, II a kl. mokinė