Susitikimas su Prienų bendruomene Europos dienai paminėti

Praėjus Europos dienai ir siekiant paminėti šią progą, gegužės 11-ą dieną vyko Prienų „Žiburio“ gimnazijos MEPA dalyvių susitikimas, kuriame dalyvavo jaunieji Europos Parlamento ambasadoriai su vyriausia EP ambasadore ekonomikos mokytoja Laima Raudonikiene, gimnazijos administracija bei visa Prienų bendruomenė.
Susitikimo metu MEPA projekto jaunieji ambasadoriai Ugnė Jakinevičiūtė ir Karolis Pūkas ne tik pristatė mūsų projekto narius, tačiau ir dar rudenį mokykloje darytą interviu apie Europos Sąjungą bei vykdytos apklausos rezultatus. Vykdytoje apklausoje dalyvavo visa Prienų bendruomenė, Prienų savivaldybės atstovai, Tarybos nariai, Prienų savivaldybėje gyvenantys respondentai.
Apklausos metu MEPA projekto dalyviai rado spragų žiniose apie Europos Sąjungą, kitąmet sieks jas užpildyti. Taigi, mūsų projekto tikslas išliko tas pats – skatinti žmones tapti aktyviais ir pilietiškais Europos vertybių puoselėtojais.

Gabrielė Viltė Mickevičiūtė, II a kl. mokinė